Transit Taşımacılık

transit taşımacılık

ÖLÇÜ TRANSİT YÜK TAŞIMACILIĞI

Bir ülkeden diğer bir ülkeye yapılan ticaretin, üçüncü bir ülkenin sınırları üzerinden geçirilerek yürütülen taşıma hizmetini kapsayan taşımaya transit taşıma denir. Ülkemizin bulunduğu coğrafi konum itibari ile tüm taşıma hizmetlerinin içinde önemli bir yere sahip olan Transit Yük Taşımacılığı, Ölçü Lojistik’in uzman ve tam donanımlı ekibi ile kusursuz bir hizmet ve takiple gerçekleştirilebilmektedir.

Ülkemizdeki en önemli transit aktarma limanları üzerinden birçok üçüncü ülkeye malların konteyner içerisinde veya konteynerlerden boşaltılarak araçlara yüklenerek gönderilmesi, uzman ekibimiz tarafından ele alınır ve tüm süreçler titizlikle takip edilir.

hizhiz

Bizimle Kazanın

Ölçü Lojistik ailesi, Türkiye'nin coğrafi konumunu mantıklı bir şekilde kullanarak Avrupa ile Orta Asya ve Uzak Doğu arasında ticari bir köprü inşa etmiş durumdadır. Batı ile Doğu arasında transit hizmetler vermekten gurur duymaktayız ve tecrübemizi dinamik yapımız ile harmanlayıp sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz!

  • Tüm müşterilerimize yüksek kalitede taşıma hizmeti veriyoruz.
  • Daha iyi hizmet verebilmek adına altyapımıza ve çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz.
  • Daha hızlı, etkin ve ekonomik hizmet için teknolojik yatırımlar yapıyoruz.
  • Son teknolojiyi kullanırken çevre duyarlılığını yitirmiyoruz.
  • Gerekli prosedürleri yerine getirerek iş güvenliğini maksimum seviyede tutuyoruz.
  • En yüksek standartlarda hizmet sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmet türü ne olursa olsun, değerlerimizden ve ilkelerimizden vazgeçmiyor, dürüst, ilkeli, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli ekibimizle değerlerimize değer katmaya devam ediyoruz.