Vizyonumuz

ŞİRKET PROFİLİ

Ölçü Lojistik tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu bir limited şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Ölçü Lojistik profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır.
Dürüstlük ve doğruluk üzerine kurulu taşımacılık ilkelerimizle sizlere sunacağımız lojistik desteği firmanız için tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

ölçü karayolu kamyon

VİZYONUMUZ

Uluslar arası nakliyat ve lojistik hizmetlerinde lojistik ihtiyacı bulunan ithalat ve ihracat yapan firmalara en yüksek seviyede kaliteli, planlı, hızlı, güvenilir bir şekilde hizmet sunmak; aynı zamanda Avrupa’nın ve Türkiye’nin taşımacılıkta en başarılı firması olmak; lojistik sektöründe lider bir marka olmak.

Teknoloji ile kaliteyi birleştirerek oluşturduğumuz iş gücü ile stratejik iş ortaklarımızı arttırarak, yurtiçi ve yurtdışında lojistik sektöründe günden güne büyümek, adımızı duyurmak ve Dünya'ya imzamızı atmak.

TAAHHÜTLERİMİZ

  • Tüm müşterilerimize yüksek kaliteli taşımacılık hizmeti sunmak
  • Daha iyi hizmet verebilmek adına altyapımıza ve çalışanlarımıza yatırım yapmak
  • Son teknolojiyi kullanırken çevre duyarlılığını yitirmemek
  • Gerekli prosedürleri yerine getirerek iş güvenliğini maksimum seviyede tutmak
  • Daha hızlı, etkin ve ekonomik hizmet için teknolojik yatırımlar
  • En yüksek standartlarda hizmet sunmak

Temel Değerlerimiz

BİZİ FARKLI KILAN ÖZELLİKLERİMİZ

Sürekli Eğitim

Tecrübemizi yenilikçi ve dinamik yapımızla birleştirerek, sektörde her daim zirveye oynamak için personellerimize sürekli eğitim hizmeti sunmaktayız.

Son Teknoloji

Ulaşım ve iletişim ağımızı son teknoloji ile donatarak, lojistik hizmetinde çağın gelişmelerine ayak uydurmak adına çalışmalarımız aksamadan devam etmektedir.

Kalite & Emniyet

Müşterilerimizin gönderilerinin ve çalışanlarımızın güvenliği için yaptığımız çalışmalar her zaman merkez değerimiz olarak kalitemizi arttırmaya devam edecektir.

Çevre Duyarlılığı

İçinde yaşadığımız dünyanın bir parçası olduğumuz bilinci ve sorumluluğuyla attığımız adımlarla, hem bugünü hem geleceği düşünmekteyiz.

Sektöründe Lider Firma!

Vakit kaybetmeden bize ulaşın!

TIKLAYIN!