Gabari Taşımacılığı

Ölçü Gabari

ÖLÇÜ GABARİ TAŞIMACILIK

Gabari taşıma, standart taşıma yöntemleri ve kargolama ile taşınması mümkün olmayan ağır yüklerin, özel araç ve ekipmanlarla uzman ekip yönetiminde taşınma işlemidir. Ölçü Lojistik ailesi olarak sizlere uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bu taşıma şeklinde uzmanlığın olmaması başarısızlık anlamına gelmektedir. Gabari taşımada yüklerin tonajlarına, ağırlıklarına, ne yöntemle ulaştırılacağına yönelik çalışmalar ve detaylı planlamalar yapılır. Konteyner ve normal tırlarla sevkiyatın mümkün olmadığı yüklerin taşınması için özel ekipmanlar gerekir. Hem ekipmanların seçilmesi hem de taşımayı gerçekleştirecek olan kişilerin uzman olması gabari taşıma hizmetinin vazgeçilmez unsurudur. Taşımanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ağır yük taşımacılığı yapan profesyonel nakliye firmaları tarafından yapılmalıdır. Gabari taşıma hububat, demir/çelik, hurda gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ticari taşıma işlemlerini de kapsamaktadır.

ölçü gabari nakliyat
  • Dünya Genelinde Hızlı Teslimat

    Ölçü Lojistik ve Nakliyat hizmeti her geçen gün büyüyen ulaşım ağı ile teslimatlarınızı en kısa süre içinde yerine getirmektedir.

  • Hızlı ve Akılcı Çözümler

    Nakliyat ve teslimat sürecinde oluşabilecek herhangi bir sorun için anında akılcı ve ekonomik çözümler sunarak sıfır kusur politikası izlemekteyiz.

  • Güvenlik ve Yasalara Uygunluk

    Lojistik ve taşımacılık hakkında gerekli tüm şartları yerine getirerek, gerekli tüm sertifikalara sahip olan Ölçü Lojistik legal taşımacılıkta örnek oluşturmaktadır.